Kuratorska Służba Sądowa

I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej
wykonujący orzeczenia w sprawach karnych

tel./faks: (84) 665-74-64
pokój nr 303 (II piętro)

e-mail: kuratorzyd@tomaszowlub.sr.gov.pl

Kierownik zespołu

Stanisława Grażyna Orzeł
Dyżur: poniedziałek, środa
tel. (84) 665-74-64
e-mail: stanislawa.orzel@tomaszowlub.sr.gov.pl

Kuratorzy zawodowi

Ireneusz Chmielewski
Dyżur: środa, piątek
tel. (84) 665-74-76
e-mail: ireneusz.chmielewski@tomaszowlub.sr.gov.pl

Katarzyna Kozieńska
Dyżur: poniedziałek, środa
tel. (84) 665-74-76
e-mail: katarzyna.kozienska@tomaszowlub.sr.gov.pl

Tomasz Malec
Dyżur: poniedziałek, czwartek
tel. (84) 665-74-75
e-mail: tomasz.malec@tomaszowlub.sr.gov.pl

Grzegorz Mróz
Dyżur: środa, piątek
tel. (84) 665-74-75
e-mail: grzegorz.mroz@tomaszowlub.sr.gov.pl

Marzanna Pęczkowska
Dyżur: wtorek, czwartek
tel. (84) 665-74-77
e-mail: marzanna.peczkowska@tomaszowlub.sr.gov.pl

Dorota Pliszka
Dyżur: wtorek, czwartek
tel. (84) 665-74-77
e-mail: dorota.pliszka@tomaszowlub.sr.gov.pl

Dyżury pełnione są w godz. 830 - 1430

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej
wykonujący orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich

tel./faks: (84) 665-74-85
pokój nr 304 (II piętro)

e-mail: kuratorzyr@tomaszowlub.sr.gov.pl

Kierownik zespołu

Danuta Raczkiewicz
Dyżur: środa, piątek
tel. (84) 665-74-85
e-mail: danuta.raczkiewicz@tomaszowlub.sr.gov.pl

Kuratorzy zawodowi

Piotr Aftyka
Dyżur: poniedziałek, czwartek
tel. (84) 665-74-73
e-mail: piotr.aftyka@tomaszowlub.sr.gov.pl

Ewa Agnieszka Zagraba
Dyżur: wtorek, czwartek
tel. (84) 665-74-85
e-mail: ewa.zagraba@tomaszowlub.sr.gov.pl

Dyżury pełnione są w godz. 830 - 1430

Rejestr zmian dla: Kuratorska Służba Sądowa

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy wTomaszowie Lubelskim
Wytworzył:
Michał Sochań
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2018-10-03
Publikacja w dniu:
2018-10-03
Opis zmiany:
Aktualizacja adresów email
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy wTomaszowie Lubelskim
Wytworzył:
Michał Sochań
Opublikował:
Michał Sochań
Dokument z dnia:
2018-10-03
Publikacja w dniu:
2018-10-03
Opis zmiany:
Aktualizacja dni dyżurów
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy wTomaszowie Lubelskim
Wytworzył:
Michał Sochań - Administrator Systemu Informatycznego
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2015-11-11
Publikacja w dniu:
2015-11-11
Opis zmiany:
b/d